Magijos pasaulis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

namų darbai

4 posters

Go down

namų darbai Empty namų darbai

Rašyti  Luna Lovegood Tr. 06 04, 2008 2:48 pm

Prašau namų darbus rašyti čia.
Luna Lovegood
Luna Lovegood

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  fler delakur Kv. 06 05, 2008 7:09 pm

Manau, šie kerai būtų labai parankūs tvarkantis, taip pat praverčia sekretorėms - pakabina sau dokumentus ore - ir laisvesnis stalas ir dokumentai tvarkingi... Taip pat, jeigu atsirastų sistema kur ka nors ant ko nors (kaip jus jau minėjote) reikia užmesti, taip pat praverstų...

Šie kerai man pasisekė palyginus neblogai. Pirma plunksna vos vos krustelėjo. Paskui atsiplėšė nuo žemės, bet tuoj pat nukrito. Kitą kartą jau pakėliau plunksną aukštai į orą, bet negalėjau pajudinti. Galiausiai jau galėjau ir pajudinti. Panašiai sekėsi ir su kitais daiktais - pirma galėdavau tik pakelti, paskui pavykdavo ir pajudinti.
Žodžiu, įvaldžiau šituos kerus.
fler delakur
fler delakur

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-05-24

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Luna Lovegood Kv. 06 05, 2008 7:43 pm

Fler!
Kaip matau, tu parašei daugiau apie tai, kaip tau pavyko pasinaudoti šiais kerais, negu apie tai, kaip galima juos panaudoti.

Rašyčiau tau G {8}, bet tai pirmoji tavo pamoka, priedo, puikiai įvaldei šiuos kerus ir galėsi juos naudoti kur tik šauna į galvą, todėl rašau tau N(10) Smile

Beja, namų darbus atlikai laiku, taigi varno nagui skiriu 20 taškų.


Paskutinį kartą redagavo Luna Lovegood, Št. 06 07, 2008 1:52 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Luna Lovegood
Luna Lovegood

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Mandy Flower Kv. 06 05, 2008 8:39 pm

Pansy Parkinon namų darbai
Kerų naudojimas:
Šie kerai labai pagelbsti. Man jie labai panašūs į Accio. Šie kerai pagelbsti "tinginiams", kurie net šokoladinį saldainį tingi atsinešti. Taip pat šie kerai padeda dirbti. Kaip jau ir minėjo Fler, jais galima ore laikyti dokumentus, bei kamnors pagelbėti. Šie kerai praverčia ir atsitikus kokiai nelaimei - pvz.: nukrito rašalo bonkutė ir visas rašalas išsipylė. Manau, kad šie kerai labai pagelbsti namų šeimininkėms. Jos puikiai gali nuskraidinti daiktus į vietas. Taip jos sutaupo laiko ir namai spindi.

Mano Wingardium leviosa:
Pansė visą pamoką sėdėjo paskutiniame suole ir nuobodžiavo. Jai buvo neįdomi ši pamoka, nes ji viską puikiausiai mokėjo. Tie kerų naudojimai ir panasiai... Viskas jai buvo pasenę ir klaiku. Grįžusi į Klastunyno bendrajį kambarį ji nuvijo kelis vaikus ir pradėjo ruošti namų darbus.
- Bla bla bla... - pasidėjusi plunksną prieš save tarė ji. - WingArdium LeviOsa!!!
Plunksna pakilo ir nusileido prie Pensės, bet mergaitei pasirodė, kad toks rašinėlis bus per nuobodus ir pabandė pakelti kelis sunkesnius daiktus. Taip jai pavyko susitvarkyti savo kambario dalį ir atrasti kelis naujus daiktus. Kai jau nebebuvo ką kelti Pansė prisėdo prie pergamento ir pradėjo kurti rašinėlį... Išėjo vienas pilnas ir dar 10 colių kito pergamento ritinio. Galiausiai baigusi Pensė atsiduso ir nunešė namų darbus mokytoja Lunai Lovegood.
Mandy Flower
Mandy Flower

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-06-04

http://saule.forumotion.com

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Luna Lovegood Št. 06 07, 2008 1:57 pm

Šaunu, Mandy! Puikus rašinėlis. Bėja, taip pat gerai ir įvaldei šiuos kerus! Man nelieka nieko kito, kaip tik tau rašyti N (10) Smile

Namų darbus atlikai laiku, todėl skiriu Klastūnynui 20 taškų.
Luna Lovegood
Luna Lovegood

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Mandy Flower Št. 06 07, 2008 5:21 pm

Pansy Parkinson namų darbai
Mano Identio:
Pamokos metu Pensė sėdėjo ir burtų lazdele stumiojo savo prefektės ženkliuką. Tai daryti buvo nesunku, nes Pensė mokėjo labai gerus kerus - Identio. Staiga Pensė išgirdo, kad pamokos tema - tie patys Identio kerai.
- O ne... Vėl neįdomi pamoka... - paniekinamai tarė ji. - Negi šiais metais per Transfigūraciją neišmoksiu nieko naujo? Siaubas...
Visą pamoką mokytoja aiškino, kaip galima tais kerais susižeisti, pakenkti ir panašiai, bet Pensė nesiklausė. Ji kūrė dar vieną kokio vaiko pakankinimo planą. Tik nuskambėjus varpui pensė iškart išlėkė iš klasės. Netoliese buvusios kitos Transfigūracijos klasės mokinės ji paklausė namų darbų.
- O... Jie labai įdomūs. Reikia aprašyti, kaip sekėsi išbandyti šiuos kerus ir tris būdus, kaip sustabdyti nuo jų per daug lekiantį daigtą...
- Kur gi ne... Labai įdomu... - suburbėjo po nosim Pensė.
Klastunyno bendrąjame kambaryje ji atsisėdo savo mėgstamiausioje vietoje ir galvojo apie ką rašyti...
- Vien toks sakinys "Aš labai gerai moku šiuos kerus." nesukels jokio įdomumo ir gausiu apie V(5)... Reiktų ko nors įdomaus...
Pasiėmusi pergamento ritinį po truputį pradėjo rašyti:
" Šiuos kerus moku jau seniai. Juos teko išmokti, kai tėvai liepė pertvarkyti kambarį. Tada jie ir išmokė mane šių kerų. Na, o dabar galiu pabandyti juos dar kartą..."
Tada ji išsitraukė burtų lazdelę ir patį pergamento ritinį per grindis paleido (kerais, suprantama) į židinį. Prie pat ugnies ji pakėlė (kitais kerais) pergamento ritinį ir atskraidino pas save. Tada užrašė viską, kaip buvo ir nuėjo miegoti. Kitą dieną nunešė namų darbus į p. Lovegood kabinetą.

Būdai, kuriais galima sustabdyti per daug stipriai paveiktą Identio kerų daiktą:
Twisted Evil Staiga pakelti daiktą Wingardium leviosa ar Accio kerais
Twisted Evil Užkeikti daiktą sustingdymo kerais
Twisted Evil Sugauti (čia spec atveju, nes turi būt labai greitas)
Mandy Flower
Mandy Flower

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-06-04

http://saule.forumotion.com

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Luna Lovegood Sk. 06 08, 2008 9:02 pm

Puiku, Mandy! Kaip visada puikiai supratai pamokos temą ir nepriekaištingai atlikai namų darbus. Tavo įvertinimas-N (10)

Namų darbus atlikai laiku, todėl skiriu Klastūnynui 25 taškus.
Luna Lovegood
Luna Lovegood

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  fler delakur Pir. 06 09, 2008 10:49 am

Esu girdėjusi apie identio kerus. Esu bandžiusi ir jais naudotis. Tik man nelabai išėjo... (: Taigi, man buvo visai į naudą juos pakartoti. Greitai įvaldžiau šiuos kerus. Man visai puikiai pavyko. Pirmiausia judinau lengvus daiktus, kad nesužeisčiau kitų. Ilgainiui man pavyko sukontroliuoti šių kerų jėgą.

o štai taip galima sulaikyti lekiančius daiktus:
Arrow prieš juos užburti skydiniais kerais;
Arrow prieš juos pakelti kokį daiktą, kad sustabdytų;
Arrow pakviesti accio kerais;
fler delakur
fler delakur

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2008-05-24

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Luna Lovegood Pir. 06 09, 2008 11:46 am

Šaunu, Fler! Džiaugiuosi, kad pasitaisei ir namų darbus atlikai tikrai dešimtukui!!! N (10)

Namų darbus atlikai laiku, todėl skiriu varno nagui 25 taškus.
Luna Lovegood
Luna Lovegood

Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-06-04

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Mandy Flower Tr. 06 18, 2008 1:58 pm

Pansy Parkinson namų darbai

Pencė sėdėjo ir darė namų darbus. Rytoj Transfigūracija, o ji net nesugebėjo jos namų darbų paruošti anksčiau. Tiesiog nespėjo, nes tie mokytojai... Užkrauna namų darbų šusnis, o paskui skiria areštus net nepaklausę kodėl neatlikom... Bet Pencė kruopščiai rašė (nes iš tikrųjų šiuos kertus girdėjo pirmą kartą):

Mano Olvobious

Aplink save išmėčiau daug daiktų. Tada sušukau: "Olvobiaus first!". Visi daiktai atsitraukė ir paprastieji olvobious buvo įveikti.
Netoli manęs gulėjo plunksna. Ji buvo gal už 2 metrų. Prisišaukiau ją accio kerais ir greitai sušukau: "Olvobiaus second exsept!". Plunksna atšoko, todėl galiu drąsiai sakyti, kad ir šiuos olvobious įvaldžiau.
Staifa prisiminiau amuletą, kuris tiesiog traukė blogį. Jį pasidėjau šalia ir tariau: "Olvobiaus dangerous!". Amuletas atšoko. Reiškias įvaldžiau visus olvobiaus kerus.

Olvobiaus kenkimas

Manau, kad šie kerai kenkia labai daug. Pavyzdžiui jeigu per stipriai juos panaudoji gali sugriauti namo sieną (jei buri kambaryje). Taip pat galima sugadinti daigtus. Gerai neišmokus šių kerų galima susižaloti ar kaip nors save užkeikti. Ir taip daug daug daug...

Tada Pencė pasiėmė pergamentą. Viskas buvo parašyta gražiai, tik... PERGAMENTAS TRIOKŠT IR SUDEGĖ ŽIDINYJE, NES KAZKOKS VYRESNIS KLASTUNYNO MOKINYS JI TENAIS NUNEŠĖ KERAIS!!!!!!!!! Pencė neužmigo visą naktį. Kol ji vėl iš naujo paruošė namų darbus praėjo nemažai laiko ir ji juos pridavė vėliau. "Tai neteisinga... Dėl kazkokio vyresnio Klastunyno mokinio koledžui uždirbsiu tik pusę taškų... O gal mokytoja supras is pasigailės?.."
Mandy Flower
Mandy Flower

Pranešimų skaičius : 39
Join date : 2008-06-04

http://saule.forumotion.com

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Hermiona Ikyrėlė Kv. 07 03, 2008 10:55 am

Šiuo metu profesorė Lovegood yra išvykusi ir negali jūsų mokyti. Ją pavaduoju aš ir rašau tau N(10) ir skiriu tiek taškų, kierk buvo parašyta jei skirsi laiku (užjaučiu dėl perrašinėjimo).
Hermiona Ikyrėlė
Hermiona Ikyrėlė
Admin

Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2008-05-20
Age : 30

https://magijospasaulis.forumakers.com

Atgal į viršų Go down

namų darbai Empty Re: namų darbai

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume